Skip to main content

TUBITAK application for Turkish citizens only:

Değerli 35 yaş altı Türk katılımcılar,

2016’dan itibaren, TUBITAK, genç araştırmacılar için konferans katılım desteği başvuru formatını güncellemiştir. Şimdiye kadar konferans organizasyonu tarafından sizin adınıza yapılan başvuruların 2224-B programı kapsamında kişisel olarak yapılması gerekmektedir. Programın ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Program başvuru dosyanıza ekleyeceğiniz dosyalardan birisi, bilimsel program bir diğeri ise, konferansın hakemli olduğu, konaklama ve iaşe giderlerinin konferans tarafından desteklenmediği ve yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin sadece poster sunumu yapabileceği ile ilgili yazıdır. İlgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Konferansın sunum kabulleri, ICSM kişisel hesabınız altında sunulmuştur. Kabul yazılarınızı hesabınıza girerek indirebilirsiniz.

Program henüz kesinleşmediği için, sayfada ilan edilmemiştir. Fakat, başvuru için ihtiyacınız olan program sayfasını, organizers@icsm2023.org adresinden Dr. Ali Bozbey’e mail atarak temin edebilirsiniz.

TUBITAK’a başvurular, her ay sonuna kadar yapılabilmekte ve yaklaşık 1 ay içinde sonuçlandırılmaktadır. Başvurunuzun icsm2023 konferansına kadar sonuçlandırılması için, Ocak ve Şubat ayı sonuna kadar başvuru yapmanız önerilir.